HUZ
Fotel gamingowy Huzaro Combat 6.2 Black RGB
638,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Podnóżek | Nie |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Kąt pochylenia | 130° |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Podłokietnik | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
Cechy
| Materiały | Tkanina mesh |
| Materiał siedziska | Tkanina mesh |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Typ mechanizmu | Tilt Dual |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Tworzywo kół | Poliuretan/kauczuk |
| Maksymalna waga użytkownika | 140 kg |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Podświetlenie RGB | Tak |
| Konstrukcja | Nylon fx |
| Materiał oparcia | Tkanina mesh |
| Zasilanie USB | Tak |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Koła transportowe | Tak |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Rodzaj podnośnika | Gazowy |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość (max.) | 125 cm |
| Szerokość produktu | 750 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 55 cm |
| Szerokość podłokietnika | 9 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 45 cm |
| Wysokość podłokietnika (min.) | 27,5 cm |
| Wysokość podłokietnika (maks.) | 34,5 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Wysokość (min) | 135 cm |
| Głębokość siedziska | 70 cm |
| Szerokość zagłówka | 26 cm |
| Długość podłokietnika | 27 cm |
Certyfikaty
| Certyfikaty | SGS |
Zawartość opakowania
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ilość | 1 szt. |
| Fotel | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków. |
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].