HUZ
Fotel gamingowy Huzaro Combat 7.0 Black
599,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Oddychający materiał | Tak |
| Certyfikaty | SGS |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Materiały | Skóra PU HD |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Materiał obudowy | Nylon FX |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiały | Tkanina Nylon Siatka |
| Podłokietnik | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Typ oparcia | Siatka z oczkiem |
| Koła transportowe | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 90 - 140° |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 660 mm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Szerokość podłokietnika | 9 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 44 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 35 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 52 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 90 - 100 cm |
| Głębokość siedziska | 49 cm |
| Wysokość podłokietników (min) | 27 cm |
| Szerokość oparcia | 52 cm |
Ergonomia
| Zagłówek | Tak |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Nie |
| Podnóżek | Nie |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].