HUZ
Fotel gamingowy Huzaro Combat 7.9 Black
775,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Wsparcie lędźwiowe | Tak |
| Kąt pochylenia | 135° |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Wentylacja pleców | Tak |
| Regulowane siedzisko | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Podnóżek | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków. |
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
Dane opakowania
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Fotel | Tak |
| Ilość | 1 szt. |
Waga i rozmiary
| Głębokość podnóżka | 45 cm |
| Wysokość oparcia | 88 - 94 cm |
| Średnica koła | 6 cm |
| Wysokość podłokietnika (maks.) | 38 cm |
| Wysokość podłokietnika (min.) | 30 cm |
| Szerokość zagłówka | 35 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 59 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 49 cm |
| Szerokość produktu | 700 mm |
| Wysokość (max.) | 133 cm |
| Wysokość (min) | 118 cm |
Cechy
| Rodzaj podnośnika | Gazowy |
| Typ oparcia | Siatka z oczkiem |
| Typ mechanizmu | Slide |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Materiał oparcia | Tkanina mesh |
| Podświetlenie | Nie |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Materiał siedziska | Tkanina mesh |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Materiały | Tkanina Nylon Mesh |
| Tworzywo kół | Poliuretan/kauczuk |
| Koła transportowe | Tak |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiały | Skóra PU HD |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Kolor oparcia | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].