HUZ
Fotel gamingowy Huzaro Force 2.5 White Mesh (WYPRZEDAŻ)
319,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Podświetlenie | Nie |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Podłokietnik | Tak |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor siedziska | Biały |
| Koła transportowe | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Kolor oparcia | Biały |
| Bluetooth | Nie |
| Motyw | Wyścigi |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Kolor podstawowy | Czarny/Biały |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Średnica koła | 5 cm |
Waga i rozmiary
| Wysokość (max.) | 112 cm |
| Wysokość (min) | 102 cm |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 42 cm |
| Szerokość produktu | 680 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 52 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 46 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 62 cm |
| Wysokość podłokietnika | 25 cm |
| Szerokość podłokietnika | 6 cm |
Ergonomia
| Poduszka lędźwiowa | Nie |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Zagłówek | Tak |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Nie |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].