HUZ
Fotel gamingowy Huzaro Force 4.4 RGB Black
494,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość siedziska (maks.) | 55 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 80 cm |
| Głębokość produktu | 710 mm |
| Szerokość siedziska | 28 cm |
| Szerokość produktu | 710 mm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość (min) | 115 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 53 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 45 cm |
| Szerokość podłokietnika | 7,5 cm |
| Wysokość (max.) | 125 cm |
| Wysokość podłokietnika | 31 cm |
Cechy
| Regulowane oparcie | Tak |
| Materiał podstawy | Stal |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Podświetlenie | RGB |
| Materiał siedziska | Tkanina, Pianka, Gąbka |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Średnica koła | 5 cm |
| Certyfikaty | SGS |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Materiał oparcia | Tkanina, Pianka |
| Podłokietnik | Tak |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Maksymalna waga użytkownika | 130 kg |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Oddychający materiał | Tak |
Ergonomia
| Zagłówek | Tak |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].