HUZ
Fotel gamingowy HZ-Force 2.5 Blue Mesh
350,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość siedziska (maks.) | 53 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 35 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Szerokość produktu | 680 mm |
| Wysokość (max.) | 113 cm |
| Wysokość podłokietników (max) | 25 cm |
| Szerokość podłokietnika | 6 cm |
| Wysokość (min) | 103 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 46 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 62 cm |
Cechy
| Bluetooth | Nie |
| Tworzywo kół | Guma/poliuretan (PU) |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor siedziska | Niebieski |
| Maksymalna waga użytkownika | 140 kg |
| Regulacja wysokości | 10 cm |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Podłokietnik | Tak |
| Funkcja wibracji | Nie |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Możliwośc pochylenia | Tak |
| Typ siedziska | Siatka z oczkiem |
| Motyw | Wyścigi |
| Kolor podstawowy | Czarny/Niebieski |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Średnica koła | 5 cm |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik miękki |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Wysokość podnoszenia gazu (max) | 10 cm |
Ergonomia
| Zagłówek | Tak |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].