TRU
Fotel gamingowy TRUST GXT 721SM Ruya Pro Premium
2 077,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Materiał siedziska | Tkanina, Skóra, Poliuretan (PU) |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Koła transportowe | Tak |
| Kolor siedziska | Czerwony |
| Materiał ramy | Drewno |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 195 cm |
| Tworzywo kół | Nylon |
| Kolor siedziska | Niebieski |
| Kolor oparcia | Niebieski |
| Kolor oparcia | Czerwony |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 4D |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Kolor podstawowy | Niebieski |
| Materiał oparcia | Skóra |
| Materiał oparcia | Poliuretan (PU) |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Wysokość podnoszenia gazu (max) | 10 cm |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Średnica koła | 5 cm |
| Podłokietnik | Tak |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Materiał podstawy | Aluminium |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 710 mm |
| Wysokość (max.) | 134 cm |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Głębokość produktu | 750 mm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 85 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 37 cm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 45 cm |
| Głębokość siedziska | 55 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Zawartość opakowania
| Dołączone śruby | Tak |
| Instrukcje składania | Tak |
Ergonomia
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Blokada nachylenia | Tak |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Zagłówek | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].