TRU
Fotel gamingowy TRUST GXT708R RESTO CHAIR RED
795,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 22,1 kg |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Wysokość opakowania | 280 mm |
| Głębokość opakowania | 830 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość produktu | 720 mm |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość (max.) | 134 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 83 cm |
| Waga produktu | 18,6 kg |
Cechy
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Kolor siedziska | Czerwony |
| Kolor ramy | Czarny |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Materiał ramy | Metal |
| Zakres kąta oparcia | 90 - 180° |
| Podłokietnik | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Materiał siedziska | Tkanina, Skóra, Poliuretan |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Kolor oparcia | Czerwony |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Koła transportowe | Tak |
| Materiał oparcia | Poliuretan (PU) |
| Tworzywo kół | Nylon |
| Materiał oparcia | Skóra |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
Ergonomia
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 9401390000 |
Zawartość opakowania
| Dołączone śruby | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].