TRU
Fotel gamingowy Trust GXT723B RUYA COMFORTABLE FABRIC BEIGE
1 407,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość (max.) | 134 cm |
| Szerokość siedziska | 42 cm |
| Waga produktu | 18,9 kg |
| Szerokość produktu | 710 mm |
| Głębokość produktu | 750 mm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 83 cm |
| Głębokość siedziska | 54 cm |
Cechy
| Koła transportowe | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 150 kg |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 195 cm |
| Kolor oparcia | Beżowy |
| Kolor siedziska | Beżowy |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Typ produktu | Fotel dla gracza |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
Ergonomia
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].