TOH
FOTEL OBROTOWY GAMINGOWY KRZESŁO DRIFT NIEBIESKI
527,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Regulowane oparcie | Tak |
| Wymagany montaż | Tak |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Typ produktu | Fotel dla gracza |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 2D |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Materiał ramy | Plastik |
| Materiał podstawy | Metal |
| Kolor podstawowy | Czarny/Niebieski |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków. |
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 670 mm |
| Szerokość produktu | 660 mm |
| Wysokość produktu | 1300 mm |
| Szerokość siedziska | 52 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18 kg |
Ergonomia
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Zagłówek | Nie |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].