TOH
FOTEL OBROTOWY GAMINGOWY KRZESŁO REMUS NIEBIESKI
539,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Materiał oparcia | Sztuczna skóra |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor siedziska | Niebieski |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Zagłówek | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Podłokietnik | Tak |
| Materiał ramy | Polipropylen (PP) |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 1150 mm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 44 cm |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Głębokość produktu | 620 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 54 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 18 kg |
| Wysokość (max.) | 125 cm |
| Szerokość produktu | 660 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].