FRP
FRONTPRO Tabletki na pchły i kleszcze dla psa (>25-50 kg) - 3x 136mg
194,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Produkt OTC | Tak |
| Wiek pupila | Senior |
| Wiek zwierzęcia | Szczenięta (powyżej 8 tygodni) |
| Oferta sezonowa | Wiosna |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Oferta sezonowa | Lato z pupilem |
| Wiek pupila | Junior |
| Waga psa | >25-50 kg |
| Kategoria | Dla psa |
| Waga (mg) | 3x136 mg |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Zalecane dla rodzaju zwierząt | Pies |
| Kategoria produktu | Preparaty na kleszcze i owady |
| Kategoria produktu | Tabletki |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Ilość | 3 szt. |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Problemy z pasożytami |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami, skórą lub ubraniem. |
| Ostrzeżenia | W przypadku zanieczyszczenia skóry natychmiast przemyć dużą ilością wody. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 15 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].