FUY
FURY FOTEL GAMINGOWY SHINAI S2 CZARNY
484,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Wzrost użytkownika | 150-180 cm |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Materiał oparcia | Tkanina |
| Materiał oparcia | Eko skóra |
| Klasa windy gazowej | 3 |
| Materiał siedziska | Eko skóra, Tkanina |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Podłokietnik | Tak |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Kolor ramy | Czarny |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Liczba kół | 5 szt. |
Ergonomia
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Ochrona boków | Tak |
| Kąt pochylenia | 135° |
| Kierownica wyścigowa/do latania w zestawie | Nie |
| Zagłówek | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość oparcia | 51 cm |
| Głębokość siedziska | 51 cm |
| Szerokość siedziska | 50 |
| Wysokość (min) | 110 cm |
| Wysokość (max.) | 117 cm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł otwartego ognia oraz wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Należy unikać nagłych ruchów podczas siedzenia na fotelu, aby uniknąć upadków. |
| Ostrzeżenia | Nie należy używać fotela w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].