FUY
FURY KLAWIATURA DLA GRACZY KANABO K2 US BIAŁE PODŚWIETLENIE MECHANICZNA SZARO-FIOLETOWA
122,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. |
Konstrukcja
| Podstawka na nadgarstek | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Biały |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Kolor produktu | Szary |
| Kolor produktu | Fioletowy |
Klawiatura
| Ilość klawiszy | 87 |
| Klawisze Windows | Tak |
| Zastosowanie | Gaming |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Język klawiatury | US English |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Rozmiar klawiatury | 80% |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Profil klawiatury | Wysokoprofilowy |
Waga i rozmiary
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 361,5 x 133,5 x 22,5 mm |
| Waga klawiatury | 665 g |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
Cechy
| Długość kabla | 1,6 m |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].