GUA
Gaz pieprzowy Police Perfect Guard 300 - 40 ml. chmura
25,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Kolor
| Kolor produktu | Czarny |
Szczegóły techniczne
| Stężenie oleożywicy kapsaicynowej | 10% OC |
| Czas działania | ok. 20 min. |
| Pojemność | 50 ml |
| Zasięg | 3 m |
| Ilość środka czynnego | 40 ml |
| Substancja niepalna | Tak |
| Rodzaj gazu | Gaz pieprzowy |
| Ilość środka nośnego | 10 ml |
| Konsystencja | Chmura |
| Skala Scoville’a | 2000000 SHU |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać rozpylonej cieczy. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wysoką temperaturą oraz bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].