GRZ
Gaz pieprzowy w chmurze Grizzly 4 mln SC - 63 ml.
115,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Substancja niepalna | Tak |
| Skala Scoville’a | 4 000000 SHU |
| Konsystencja | Chmura |
| Stężenie oleożywicy kapsaicynowej | 26,4 % OC |
| Ilość środka czynnego | 63 ml |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Czas działania | 20-30 min. |
| Kraj produkcji | Niemcy |
| Rodzaj gazu | Gaz pieprzowy |
| Pojemność | 63 ml |
| Wymiary (szer. x dł.) | 115 x 35 mm |
| Maksymalny zasięg | 6 m |
| System szybkiego uwalniania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać rozpylonej cieczy. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wysoką temperaturą oraz bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 68 g |
Kolor
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].