GLN
GELOREN Small Dog Suplement dla psa - 180g
56,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kategoria produktu | Przysmak |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Wielkość rasy | Mała rasa - do 10 kg |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Kategoria | Dla psa |
| Bez cukru | Brak danych |
| Rasa psa | Wszystkie rasy psów miniaturowych |
| Bez soi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Forma dawkowania | Stały |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Waga produktu | 180 g |
| Bezglutenowe | Tak |
| Rasa psa | Wszystkie rasy małych psów |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Rozwój stawów |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami, skórą lub ubraniem. |
| Ostrzeżenia | W przypadku zanieczyszczenia skóry natychmiast przemyć dużą ilością wody. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
Wartości odżywcze
| Zawartość wilgoci | 45% |
| Białko | 56,4% |
| Popiół surowy | 3% |
| Włókna surowe | 0,1% |
| Zawartość tłuszczu | 0,1% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].