GEM
GEMBIRD 2-PORTOWA SZYBKA ŁADOWARKA SIECIOWA GAN (PD) USB (A+C), 65W, BIAŁA
65,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Diody LED | Tak |
Wydajność
| Zasilanie USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Technologia szybkiego ładowania | GaN |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Maksymalne zasilanie USB | 65 W |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 308 g |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 125 g |
Moc
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 1.5 A |
| Moc maksymalna | 65 W |
| Napięcie | 100 - 240 V |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].