GEM
GEMBIRD 3-PORTOWA SZYBKA ŁADOWARKA SIECIOWA GAN (PD) USB (2X USB-A + 1X USB TYP-C), 30W, LCD, CZARNA
47,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie | 110 - 240 V |
| Prąd wejściowy | 0.85 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
Wydajność
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Maksymalne zasilanie USB | 30 W |
| Technologia szybkiego ładowania | GaN |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Pozostałe funkcje
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 45 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 139 g |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 108 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].