GEM
GEMBIRD 6-PORTOWA SZYBKA ŁADOWARKA SIECIOWA GAN (PD) 6XUSB (2X USB-A + 4X USB-C), 75W, CZARNA
82,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB typu C | 4 |
| Maksymalne zasilanie USB | 25 W |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Zasilanie USB | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 6 |
Moc
| Port 1 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Napięcie wyjściowe (max) | 12 V |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Częstotliwość wejściowa | 50 - 60 Hz |
| Prąd wyjściowy (5V) | 3 A |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Prąd wyjściowy 3 portu | 3 A |
| Moc maksymalna | 75 W |
| Port 2 - napięcie wyjściowe | 3 A |
| Prąd wyjściowy (12V) | 2,08 A |
| Prąd wyjściowy (9V) | 2,77 A |
| Prąd wyjściowy portu 6 | 3 A |
| Moc wyjściowa portu 5 | 18 W |
| Moc wyjściowa portu 2 | 25 W |
| Prąd wyjściowy portu 5 | 3 A |
| Moc wyjściowa portu 1 | 25 W |
| Moc wyjściowa portu 4 | 25 W |
| Moc wyjściowa portu 6 | 18 W |
| Prąd wyjściowy portu 4 | 3 A |
| Moc wyjściowa portu 3 | 25 W |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Głębokość opakowania | 40 mm |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
Konstrukcja
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Przewody | Prąd przemienny |
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 60 mm |
| Waga produktu | 247 g |
| Wysokość produktu | 85 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].