GEM
GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA 3 MONITORY 17-27, VESA 100X100MM, DO 7 KG
459,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty | RoHS, ISO9002 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ergonomia
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Liczba ramion | 2 |
| Obrotowe | Tak |
| Obracany | -90 - 90° |
| Typ regulacji wysokości | Sprężyna gazowa |
| Zakres kąta nachylenia | -35 - 35° |
| Obracanie | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
Dane logistyczne
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 300 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 480 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 360 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 15,1 kg |
Montaż
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Grubość blatu (min) | 1 cm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ montażu | Zacisk/przelotka |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 21 kg |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Grubość ścianki biurka z uchwytem (maks.) | 8,5 cm |
| Grubość blatu do montażu na grommet (maks.) | 4 cm |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 7 kg |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Głębokość opakowania | 465 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 345 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,56 kg |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 998 mm |
| Szerokość produktu | 606 mm |
| Waga produktu | 6,27 kg |
| Wysokość produktu | 102 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].