GEM
GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA MONITOR 17-32 OBCIĄŻENIE DO 9 KG
109,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Grubość ścianki biurka z uchwytem (maks.) | 8 cm |
| Grubość blatu do montażu na grommet (maks.) | 4 cm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Odpowiedni dla telewizji | Tak |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ montażu | Zacisk/przelotka |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,2 kg |
| Głębokość opakowania | 385 mm |
| Wysokość opakowania | 84 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -90 - 90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obracany | -90 - 90° |
| Kąt obrotu | 180° |
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu | 90° |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Wysokość produktu | 84 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 385 mm |
Zawartość opakowania
| Zestaw do montażu | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawiera zacisk | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].