GEM
GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA MONITOR 17-32, VESA 100X100MM, DO 9KG
106,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Prosty montaż | Tak |
| Orientacja | Krajobraz/Portret |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
Montaż
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Typ montażu | Zacisk |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Ergonomia
| Obrotowe | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -180 - 180° |
| Zakres kąta nachylenia | -45 - 45° |
| Obracany | -90 - 90° |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,7 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].