GEM
GEMBIRD BIURKOWE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA MONITOR Z PORTAMI USB (REGULOWANE), OD 17" DO 32", OBCIĄŻENIE DO 9KG
112,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Ramię, torba z narzędziami montażowymi, instrukcja obsługi |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Konstrukcja
| Certyfikaty | ISO 9002 |
| Orientacja | Krajobraz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal |
Montaż
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85299097 |
Ergonomia
| Liczba ramion | 2 |
Waga i rozmiary
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga produktu | 2,51 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].