GEM
GEMBIRD KLAWIATURA SLIM PRZEWODOWA Z PODŚWIETLENIEM CZARNA, UKŁAD RU
53,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
| Zużycie energii | 2 mA |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Regulowana wysokość klawiatury | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Typ podświetlacza | LED |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Diody LED | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
Klawiatura
| Język klawiatury | Rosyjski |
| Klawisze Windows | Tak |
| Interfejs urządzenia | USB Type-A / USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Profil klawiatury | Niskoprofilowy |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 8 milionów znaków |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Ilość klawiszy | 104 |
| Zastosowanie | Dom/Biuro |
Wymagania systemowe
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
Waga i rozmiary
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 450 x 165 x 23 mm |
| Waga klawiatury | 585 g |
Zawartość opakowania
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Cechy
| Długość kabla | 1,80 m |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 550 g |
| Wysokość opakowania | 84 mm |
| Szerokość opakowania | 200 mm |
Myszka
| Dołączona myszka | Nie |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | CE |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Postępuj zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Nie rozbieraj klawiatury – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj z dala od wody i innych płynów. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].