GEM
GEMBIRD OBUDOWA FORNAX 4000W MIDI-TOWER (2X USB 3.0, 1X USB 2.0, HD AUDIO, SZKLANY PANEL BOCZNY, PODŚWIETLENIE ARGB) BIAŁA
270,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Szerokość produktu | 200 mm |
Konstrukcja
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | PC |
| Ilość zatok 2,5 " | 2 |
| Materiały | SPCC |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 2 |
| Podświetlenie | Tak |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Układ | Midi Tower |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ITX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Boczne okno | Tak |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Lokalizacja oświetlenia | Wentylator obudowy |
Chłodzenie
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 397 mm |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 490 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 5 kg |
Zasilanie
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].