AER
Obudowa Aerocool PGS STREAK A AEROPGSSTREAK-A-BKRG (ATX, Micro ATX, Mini ITX; kolor czarny)
175,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Chłodzenie
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 80 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 92 mm |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 80 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
Konstrukcja
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 15,1 cm |
| Podświetlenie | Tak |
| Lokalizacja oświetlenia | Przednie |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Maksymalna długość kart graficznych | 33,5 cm |
| Ilość zatok 2,5 " | 4 |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Materiały | SPCC |
| Model | PC |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Boczne okno | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Przycisk reset | Tak |
| Układ | Midi Tower |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Ilość zatok 3.5" | 3 |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Liczba slotów rozszerzeń | 6 |
Zasilanie
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Zasilacz dołączony | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. |
| Ostrzeżenia | Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 412,8 mm |
| Grubość materiału | 0,5 mm |
| Szerokość produktu | 190,1 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg |
| Wysokość produktu | 382,6 mm |
Porty i interfejsy
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wyjście audio | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 3,3 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].