GEM
GEMBIRD PODSTAWKA POD MONITOR/NOTEBOOK (KSZTAŁT PROSTOKĄTA)
54,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane logistyczne
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8302500000 |
Pozostałe funkcje
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Zrównoważony rozwój
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,95 kg |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Głębokość opakowania | 535 mm |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 122 mm |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Szerokość produktu | 260 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Montaż
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny udźwig | 20 kg |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Typ mocowania | Biurko |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał obudowy | Drewno |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].