GEM
GEMBIRD ŚCIENNE REGULOWANE RAMIĘ/UCHWYT NA MONITOR 17-27, VESA 100X100MM, DO 7 KG
74,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 7 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 68,6 cm (27") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 7 kg |
| Typ montażu | Screws |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
Ergonomia
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Kąt obrotu | 180° |
| Zakres kąta nachylenia | -45 - 90° |
| Obracany | -90 - 90° |
| Kąt obrotu | 90° |
Waga i rozmiary
| Głębokość opakowania | 470 mm |
| Szerokość opakowania | 222 mm |
| Wysokość opakowania | 365 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].