GEM
GEMBIRD STOJAK BIURKOWY NA DWA MONITORY (REGULOWANY) 13”-32”, DO 8 KG
111,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Maksymalny udźwig | 8 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Biurko |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
Konstrukcja
| Prosty montaż | Tak |
| Orientacja | Krajobraz |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Wysokość produktu | 290 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 4,56 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].