GEM
GEMBIRD STOJAK NA MONITOR Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI 17"-32", DO 10KG
196,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Minimalna wielkość ekranu | 43,2 cm (17") |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 10 kg |
| Typ mocowania | Biurko |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 306 mm |
| Głębokość produktu | 325 mm |
| Szerokość produktu | 382 mm |
| Waga produktu | 3,96 kg |
Konstrukcja
| Prosty montaż | Tak |
| Orientacja | Krajobraz |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].