GEM
GEMBIRD STOJAK NA TELEWIZOR 45" - 90"
161,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 114,3 cm (45") |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,29 m (90") |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
Ergonomia
| Koła | Nie |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Stal |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 970 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Wysokość produktu | 800 mm |
| Głębokość (max.) | 52,5 cm |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 970 mm |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Głębokość opakowania | 55 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].