GEM
GEMBIRD STOJAK POD TELEWIZOR Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI, MOBILNY, NA KÓŁKACH 32" - 55"
323,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Półka | Tak |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
Dane opakowania
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Szerokość opakowania | 800 mm |
| Wysokość opakowania | 300 mm |
| Głębokość opakowania | 150 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,8 kg |
Ergonomia
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Koła | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 10 - 10° |
Waga i rozmiary
| Głębokość (max.) | 54 cm |
| Szerokość produktu | 1240 mm |
| Wysokość produktu | 677 mm |
| Waga produktu | 11,5 kg |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Stal |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].