GEM
GEMBIRD STOJAK PODŁOGOWY POD TELEWIZOR 32" - 55",
324,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Maksymalna wielkość ekranu | 139,7 cm (55") |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Półka | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Minimalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | 10 - 10° |
| Koła | Nie |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 1165 mm |
| Głębokość (max.) | 40 cm |
| Waga produktu | 11,5 kg |
| Wysokość produktu | 600 mm |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 850 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,1 kg |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Stal |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].