GEM
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY DO TELEWIZORA (BEZ REGULACJI) 50"-105"
255,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 15° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obracany | -60 - 60° |
| Kąt obrotu | 120° |
| Kąt obrotu wokół osi | -3 - 3° |
Montaż
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 700 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 900 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 500 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 400 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,67 m (105") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 100 mm |
| Maksymalny udźwig | 75 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Minimalna wielkość ekranu | 127 cm (50") |
Szczegóły techniczne
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Prosty montaż | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 8,75 kg |
| Szerokość produktu | 675 mm |
| Wysokość produktu | 95 mm |
| Głębokość produktu | 310 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].