GEM
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY DO TELEWIZORA DIGITAL SIGNAGE W ORIENTACJI PIONOWEJ (POCHYLENIE) 37”-75”
68,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -10 - 5° |
| Obrotowe | Nie |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Montaż
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Typ mocowania | Ściana |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 190,5 cm (75") |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 |
| Maksymalny udźwig | 75 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 400 x 600 mm |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Szerokość produktu | 660 mm |
| Głębokość (max.) | 7 cm |
Szczegóły techniczne
| Prosty montaż | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].