GEM
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY LCD 37"-70" VESA MAX 600 X 400MM, DO 35KG
122,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna wielkość ekranu | 177,8 cm (70") |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Typ mocowania | Ściana |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
Ergonomia
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Obracany | 60 - -60° |
| Obrotowe | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Dystans do ściany (max.) | 40 cm |
| Dystans do ściany (min.) | 7,8 cm |
| Kąt obrotu | 120° |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - -20° |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 4,65 kg |
| Wysokość produktu | 400 mm |
| Głębokość (max.) | 43 cm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Stal |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 752 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,48 kg |
| Szerokość opakowania | 184 mm |
| Wysokość opakowania | 91 mm |
Szczegóły techniczne
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Liczba ramion | 2 |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].