GEM
GEMBIRD UCHWYT ŚCIENNY REGULOWANY LCD 32"-75" VESA MAX 600 X 400MM, DO 45KG
200,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Dane logistyczne
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej) | 0,0763425 cm³ |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8302500000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 585 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 450 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 26,2 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 290 mm |
Montaż
| Maksymalny uchwyt VESA | 600 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 81,3 cm (32") |
| Maksymalny udźwig | 45,5 kg |
| Maksymalna wielkość ekranu | 190,5 cm (75") |
| Typ mocowania | Ściana |
Ergonomia
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obrotowe | Tak |
| Dystans do ściany (max.) | 49,1 cm |
| Kąt obrotu | 50° |
| Dystans do ściany (min.) | 4,9 cm |
| Obracanie | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 8° |
| Kąt obrotu | 4° |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5,8 kg |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 575 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,55 kg |
| Szerokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 435 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].