GEM
GEMBIRD UCHWYT SUFITOWY WM-100T-01 DO TELEWIZORA Z PEŁNYM ZAKRESEM RUCHU (REGULOWANY), 43"-100"
83,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalny uchwyt VESA | 900 x 600 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 700 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 500 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 300 |
| Interfejs do montażu panelu | 900 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 150 x 150 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 400 mm |
| Maksymalny udźwig | 75 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 150 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 500 |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 150 x 100 |
| Minimalna wielkość ekranu | 109,2 cm (43") |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
Waga i rozmiary
| Głębokość (max.) | 3,7 cm |
| Wysokość produktu | 158 mm |
| Szerokość produktu | 952 mm |
| Waga produktu | 3,64 kg |
Ergonomia
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 10° |
| Regulacja pochylenia | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 3,85 kg |
| Głębokość opakowania | 225 mm |
| Wysokość opakowania | 184 mm |
| Szerokość opakowania | 965 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Szczegóły techniczne
| Prosty montaż | Tak |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Stal |
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].