BLO
Generator OZONU BLOW OZ-01 OZONATOR 60000 MG/H 120W
132,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Chroń urządzenie przed dziećmi. |
| Ostrzeżenia | Nie używaj w pobliżu łatwopalnych materiałów. |
| Ostrzeżenia | Nie wkładaj mokrych rąk do gniazdka elektrycznego. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Szerokość produktu | 205 mm |
| Waga całkowita | 1,6 kg |
| Wysokość produktu | 135 mm |
Konstrukcja
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Materiały | Metal |
| Model | Oczyszczacz powietrza |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
Moc
| Napięcie | 220–240 V |
| Całkowita moc wyjściowa | 120 W |
Wydajność
| Typ kontroli | Pokrętło |
| Ozonowanie | Tak |
| Sterylizator | Tak |
| Timer | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].