ECO
Oczyszczacz powietrza Ecovacs Airbot Z1 (szary)
1 199,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Zawartość opakowania | Skrócona instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 |
| Zawartość opakowania | Stacja dokująca x 1 |
| Zawartość opakowania | Kabel USB x 1 |
| Zawartość opakowania | Robot x 1 |
| Zawartość opakowania | Monitor jakości powietrza |
| Zawartość opakowania | Moduł dezynfekowania UV |
Cechy
| Obsługa aplikacji mobilnych | Tak |
| Czujniki | Czujnik odległości |
| Tempo oczyszczania powietrza | 600 m³/h |
| Czujniki | LZO |
| Czujniki | PM2.5 |
| Komunikaty głosowe | Tak |
| Czujniki | TrueDetect 3D |
| Czujniki | Zapobiegający upadkom |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Obsługiwane aplikacje | ECOVACS HOME |
| Typ nawigacji | TrueMapping 2.0 |
| Czujniki | Przeszkód |
| Poziom hałasu | 40 dB |
Konstrukcja
| Usuwanie bakterii | 99,9% |
| Sterylizacja powietrza promieniami UV | Tak |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Typ filtra | HEPA H13 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie należy podłączać do odpowiedniego gniazdka zasilającego. |
| Ostrzeżenia | Przeczytaj instrukcję przed użyciem urządzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie wymaga okresowej konserwacji oraz wymiany filtrów w określonym czasie. |
Moc
| Moc głośnika | 7 W |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 369 mm |
| Waga produktu | 14 kg |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 523 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].