GNS
GENESIS OBUDOWA IRID 505 ARGB BIAŁA MIDI TOWER NPC-1872
423,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Układ | Midi Tower |
| Model | PC |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Kolor podświetlenia | ARGB |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Kolor produktu | Biały |
| Boczne okno | Tak |
| Materiały | ABS |
| Materiały | Stal |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Ilość zatok 2,5 " | 7 |
| Podświetlenie | Tak |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Maksymalna długość kart graficznych | 38 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 8 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,5 cm |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
Porty i interfejsy
| Wyjście audio | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) | 2 |
Dane opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Głębokość produktu | 447 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Waga produktu | 6,46 kg |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
Chłodzenie
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zapewnij odpowiednią wentylację obudowy, aby uniknąć przegrzewania się komponentów. |
| Ostrzeżenia | Uważaj na ostre krawędzie podczas montażu. |
| Ostrzeżenia | Trzymaj produkt z dala od źródeł wody, aby zapobiec uszkodzeniom elektrycznym. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].