BRA
Golarka Braun LS 5560 (kolor fioletowy)
254,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 320 g |
| Głębokość produktu | 132 mm |
| Wysokość produktu | 197 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 440 g |
| Szerokość produktu | 65 mm |
Moc
| Czas pracy | 40 min |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Napięcie | 100 - 240 V |
Szczegóły techniczne
| Wymienne głowice golarki | Golenie |
| Końcówka do depilacji twarzy | Nie |
| Wymienne głowice golarki | Łuszczenie się |
| Ruchoma końcówka | Tak |
| Depilacja zimnem (lodowa) | Nie |
| Trymer | Tak |
| Ostrza do golenia możliwe do mycia | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Oczyszczanie | Nie |
Zawartość opakowania
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Głowice zamienne w zestawie | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Liliowy |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z ostrzami podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj golarki w wodzie. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].