ADL
Golarka CAMRY CR 2925
123,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Czas ładowania | 1,5 godz |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 1 h |
| Źródło zasilania | AC/Bateria |
Wskazywanie
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Wskaźnik konieczności czyszczenia | Tak |
Zawartość opakowania
| Pokrowiec | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ładowarka | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj golarki w wodzie. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z ostrzami podczas użytkowania. |
Cechy
| Zmywalny | Tak |
| System golący | Golarka rotacyjna |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Blokada podróżna | Tak |
| Liczba końcówek/ostrzy | 3 |
| Wodoodporność | Tak |
| Diody LED | Ładowanie |
| Trymer | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Gładkie głowice golące | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].