BRA
Golarka BRAUN Series 5 51-A1000S
360,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Przewód zasilający dołączony | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 166 mm |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Waga produktu | 275 g |
| Szerokość produktu | 64 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas ładowania | 1 godz |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas szybkiego ładowania | 5 min |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Czas pracy | 50 min |
Cechy
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Liczba końcówek/ostrzy | 3 |
| Wodoodporność | Tak |
| System golący | Golarka foliowa |
| Elektroniczny wyłącznik | Tak |
| Trymer | Nie |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 241 mm |
| Głębokość opakowania | 62 mm |
| Szerokość opakowania | 103 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 385 g |
Wskazywanie
| Wskaźnik ładowania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].