ADL
Golarka podróżna USB ADLER AD 2937
54,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Wkład czyszczący | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
Konstrukcja
| Zmywalny | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Zdejmowany uchwyt | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 100 g |
| Głębokość produktu | 56 mm |
| Wysokość produktu | 63 mm |
| Szerokość produktu | 28 mm |
Wydajność
| Trymer | Nie |
| System golący | Golarka rotacyjna |
| Liczba końcówek/ostrzy | 2 |
Cechy
| Port USB | Tak |
Moc
| Czas ładowania | 85 h |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy | 35 min |
| Pojemność baterii | 250 mAh |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z ostrzami podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzaj golarki w wodzie. |
| Ostrzeżenia | Przechowuj produkt z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].