PHI
Golarka do ciała PHILIPS BodyGroom BG3485/15
318,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Samowystarczalne ostrza | Tak |
| Nie wymaga konserwacji — nie trzeba smarować | Tak |
| Dodatkowe końcówki do golenia | Golarka foliowa |
| Minimalna długość włosa | 2 mm |
| Wskaźnik ładowania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Maksymalna długość włosa | 5 mm |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
Moc
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas pracy | 80 min |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Czas ładowania | 8 h |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
Zawartość opakowania
| Ilość załączników | 3 |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość opakowania | 190 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 305 g |
| Wysokość opakowania | 60 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].