PHI
Golarka do tkanin Philips GC026/80
67,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
Zawartość opakowania
| Dołączony pędzelek | Tak |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 164,5 g |
| Szerokość produktu | 123 mm |
| Wysokość produktu | 58 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
Cechy
| Lekkie | Tak |
| Usuwalny pojemnik | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 168 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 258 g |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].