RUS
Golarka do ubrań 27660-56 RUSSELL HOBBS
86,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Moc | 5 W |
| Źródło zasilania | USB-C |
| Czas pracy | 90 min |
| Czas ładowania | 3 godz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 65,8 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Głębokość produktu | 78,4 mm |
| Wysokość produktu | 192,4 mm |
Cechy
| Kolor produktu | Niebieski |
| Blokada podróżna | Tak |
| Typ produktu | Golarka do ubrań |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].