BRA
Golarka elektryczna 3000BT BRAUN Black/Grey
399,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 57 mm |
| Wysokość opakowania | 222 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 510 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 155 mm |
Moc
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Czas ładowania | 1 godz |
Cechy
| Trymer | Tak |
| Praca na mokro i sucho | Tak |
| Zmywalny | Tak |
| System golący | Golarka foliowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Chłodzenie | Nie |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Technologia systemu golenia | 2 SensoFoil, 1 Middle Trimmer, 5 kammen 17 mm |
| Liczba końcówek/ostrzy | 3 |
Pozostałe funkcje
| Ilość dostępnych nasadek | 5 |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 450 g |
Wskazywanie
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].